• שמאלנים מישראל מכאיבים לנוצרים שנלחמים בששבילנו בעולם - פוגעים באוהבינו בקלות

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • שמאלנים מישראל מכאיבים לנוצרים שנלחמים בששבילנו בעולם - פוגעים באוהבינו בקלות

  קרדיט צילום: shutterstock

  האוונגליסטים מתפללים להצלחתנו, וזוכים ליחס מגונה מלא מעט ישראלים

  יחד עם זה, אני יודע שמשהו מכאיב לאנשים המסורים האלה, וזה היחס המגונה של ישראלים מסוימים אליהם. זה חוזר כל הזמן. למשל בראיון של כתב "מקור ראשון" צביקה קליין עם ראש המוסד לשעבר אפרים הלוי. מדוע האוונגליסטים צריכים לקרוא דברים כמו שאפרים הלוי אמר עליהם: “החלפנו את היהודים האמריקאים עם הנוצרים האוונגליסטים. זו טעות חמורה לדעתי. כשהגיעו שני כמרים אמריקאים לחנוך את השגרירות האמריקאית בירושלים, אחד מהם הזכיר בנאומו את ישו. כיהודי וכישראלי זה קצת היה זר לי”.  

  כמובן, אנחנו הישראלים פוגעים באוהבינו בקלות. עוד דוגמה מהשנה:  פול קולטר הוא אירי ומכהן כסגן נשיא סניף השגרירות הנוצרית הבינלאומית באירלנד. ככזה הוא נאבק כנגד חוק אירי שאוסר מסחר עם ההתנחלויות. ואז הוא קורא לתדהמתו מכתב גלוי בעיתון אירי נפוץ מאוד, ובו ישראלים ממריצים את הפרלמנט האירי לחוקק את החוק המחרים את ישראל, מטיפים להבדיל בין ישראל בגבולות הישנים לבין השטחים (וזה כולל את רמת הגולן ומזרח ירושלים) ולהחרים אותם.

  מי חתום? הנה רשימה חלקית: פרופ’ אלי בר־נביא (לשעבר שגריר ישראל בצרפת), אילן ברוך (לשעבר שגריר ישראל בדרום אפריקה), מיכאל בן יאיר (היועץ המשפטי לממשלה לשעבר),   אברום בורג (יו”ר הסוכנות היהודית לשעבר) ועוד ועוד, ביניהם חתני פרס ישראל. עצוב. ככה מרגיש אותו אוונגליסט אירי שמנסה להגן על ישראל.

  לכתבה המלאה:

  https://www.maariv.co.il/journalists/Article-676628?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף