• שר החוץ האיראני זריף: "המוסד מנסה לחסל את הסכם הגרעין"

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - פורום    
 • - תגיות:
 • קרדיט צילום: shutterstock

  שר החוץ האיראני ג'וואד זריף פרסם מוקדם יותר היום (חמישי) בחשבון הטוויטר שלו סדרת אירועים בהם חשיפת מסמכי הגרעין של איראן וסיכול ניסיון פיגוע איראני בפריז, התרחשו במקביל, או הובילו, לאירועים בהם איראן נפגעה בזירה הדיפלומטית. 

  לצד התמונה ובה רשימת האירועים והתאריכים, צייץ זריף את המשפט הבא: "סדרה מדהימה של צירופי מקרים, או שמא כרונולגיה של תוכנית של המוסד לחסל את הסכם הגרעין?"

  הציוץ הגיע לאחר שאמש על רקע הדיווחים כי ארגון הביון הישראלי סייע לחשוף לאחרונה את ניסיון ההתנקשות במנהיג אופוזיציה ערבית על אדמת דנמרק, תקף זריף את המוסד ואמר: "ההטעיות שמבצע המוסד (עוד פרטים בהמשך) רק מגדיל את הנחישות שלנו לחזק את היחסים שלנו עם העולם. קיימנו היום שיחות חשובות בפקיסטן, שקדמו להן פגישה משולשת עם נציגי טורקיה ואזרבייג'ן. יחסים איתנים עם השכנות שלנו נמצאים גבוה בסדר העדיפויות שלנו".

  המקרה בדנמרק מצטרף לחשיפה שאיראן פרסה רשת של סוכני מודיעין באירופה בכוונה לבצע פיגועי טרור. כך למשל, גורם במנגנוני המודיעין של אחת המדינות, סיפר ל"ישראל היום" שבוטל ביקור של מנהיג ערבי באירופה, בעקבות כוונה של חוליית חיסול איראנית להתנקש בחייו.

  https://www.israelhayom.co.il/article/604221

 • תגובות 

חזרה לראש הדף