• אלי ציפורי: תנו לערוץ 13 לפשוט את הרגל: הציבור לא צריך לממן חבורה קיצונית, טהרנית ומתנשאת

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אלי ציפורי: תנו לערוץ 13 לפשוט את הרגל: הציבור לא צריך לממן חבורה קיצונית, טהרנית ומתנשאת

  תנו לערוץ 13 לפשוט את הרגל: הציבור לא צריך לממן שוב בהטבות ובהקלות את החבורה הקיצונית, הטהרנית והמתנשאת המונהגת ע"י רביב דרוקר שהפכה את הערוץ לסניף של "הארץ דה-מרקר" הבזוי; דרוקר ניגף בתחרות ע״י עמית סגל

  אם דרוקר דואג ל"מאות משפחות" בערוץ שיחשוף את שכרו בעקבות הספין שהוא מנהל מו"מ עם תאגיד השידור, את שכרה של אישתו בעבר בערוץ ואת התשלומים מערוץ 10 לחברת ההפקה בבעלותם על סידרת "הקברניטים"

  בקרוב יתחיל הקמפיין האגרסיבי על "קץ וחורבן הדמוקרטיה" אם יסגרו את הערוץ. לא צריך להיבהל – ערוץ 10-13 הוא ערוץ כושל שהפסיד בתחרות ועסקים כושלים צריכים להשתנות ולא להיכנע לחבורת דרוקר - הגורם העיקרי לכישלון

  הנה התחיל הקמפיין של "קץ הדמוקרטיה" בערוץ 13 על רקע קשייו הכספיים ונסיונות ההתייעלות הטבעיים של הנהלת הערוץ. השלב הבא יהיה כמובן בקשת עזרה מהמדינה, בהקלות ובהטבות, רק בשביל "להציל את הדמוקרטיה" או רק "למען התחרות". חבורת ה"טאלנטים" של הערוץ, טאלנטים בעיקר בעיני עצמם ובכלל לא בעיני מרבית הציבור, החליטו להוציא במשותף הודעה פומפוזית על חשיבותם בתשקורת ועל דאגתם למאות משפחות. רביב דרוקר וחבורתו הצדקנית והטהרנית, הכוללת את אביעד גליקמן, ברוך קרא, נדב איל, ברק רביד ועוד רואים בעצמם כ"גוף חזק תחרותי ושרירי" ומבכים את הקיצוצים שמבקשת להוביל ההנהלה. ובכן, נפשם ממש לא יוצאת למאות המשפחות בערוץ, נפשם יוצאת אך ורק לעצמם. הם לא הפיתרון לגוף "חזק ותחרותי", הם הבעיה. לפני שהחבורה הזו דואגת ל"מאות משפחות" בערוץ מוטב שתפרסם את שכרה בערוץ, איך היא מינפה את עצמה לעסקים פרטיים אחרים בערוץ – זו הדאגה האמיתית שלהם, לא לעובדים, אלא אך ורק לעצמם. הנה כמה עובדות שהם שכחו לספר לכם כשהם ילהגו בקרוב על "קץ וחורבן הדמוקרטיה".

  1. ערוץ 13 שמתבסס על חברת החדשות של ערוץ 10, הוא ערוץ כושל. כושל פיננסית וכושל תחרותית. זה לא בגלל הקורונה, כפי שמנסים לצייר זאת, כי משברים באים והולכים, זה בגלל שהוא נכשל בתחרות וניגף מול המתחרה שלו – ערוץ 12 (קשת). ערוץ 10, שנוסד ב-2002, לא הצליח להרוויח מעולם ושרף מיליארדי שקלים ובכל פעם שהוא עמד בפני סגירה, החל קמפיין אגרסיבי להצילו. זה אבסורד כי עסק כושל יכול לשרוד שנה-שנתיים אם יש לו אופק, הוא לא יכול לשרוד באמצעות קמפיינים מגוחכים כבר קרוב ל-20 שנה.

  2. ערוץ 10-13 שרד לא רק בזכות הזרמות של בעלי הון (יוסי מימן, שהערוץ לא טרח לבקר בצורה נוקבת את פעילותו בעסקת הגז השערורייתית עם מצרים, רון לאודר והיום לן בלווטניק), אלא גם בזכות הקלות והטבות של המדינה בהיקף עצום של מאות מיליוני שקלים וגם "בזכות" מחיקת ענק של 200 מיליון שקל ע"י בנק לאומי. השורה התחתונה היא, שחבורת דרוקר ושות' מומנה, בין היתר, גם על-ידי כספי ציבור.

  3. ערוץ 10-13 נכשל בתחרות מול 12 כי הוא פשוט לא היה מספיק טוב ואיכותי, כי כך עובדת התחרות והצרכנים לא טועים אף פעם לאורך זמן. אם מהדורת החדשות של 12 גורפת רייטינג של פי 2 ו-3 מזו של ערוץ 10 המשמעות היא שדרוקר ושות' לא מספיק טובים. והם לא מספיק טובים, בגלל שהם חבורה מיליטנטית, מתנשאת וטהרנית שמייצגת את השמאל הקיצוני, אי שם בסביבות מרץ-הרשימה המשותפת-עיתון "הארץ" (הערוץ הוא בפועל סניף שלו) - וחוסמת בפועל את דרכם של אנשים בעלי דעות אחרות בערוץ לאורך שנים ארוכות.

  4. כמובן שדרוקר ושות' לא שונים במהותם מאמנון אברמוביץ' ושות', אבל ערוץ 12 השכיל להציב בגאון ובעמדת השפעה את עמית סגל וגם את יאיר שרקי וסיון רהב מאיר. סגל מוכשר לאין ערוך מדרוקר, וזה כנראה מה שמוציא את האחרון מדעתו ומשלוותו. כשחלק גדול מהצרכנים מעדיפים לשמוע את סגל ולא את דרוקר – זו נשמת אפה של התחרות ובתחרות זו דרוקר הוכה שוק על ירך. במקום להבין את הצרכנים דרוקר ושות' ממשיכים לחשוב שהעם טיפש ורק הם החכמים מכל.


  5.  מבחינה תוכנית ופיננסית, ערוץ 12 הצליח לייצר רגל דיגיטלית איכותית כמו מאקו ולאחרונה N12, מול כמעט השממה של ערוץ 10-13 בתחום הכי צומח. בתחום הזה ערוץ 10 נותר לגמרי מאחור אחרי שנים של הזנחה.

  6. בדבר אחד "הצליח" הערוץ מאוד: לשכנע בעלי הון להזרים לו עוד ועוד כסף כדי לממן ערמת הפסדים עצומה. הוא גם "הצליח" לשכנע את המדינה, באיומי קץ הדמוקרטיה, להקל ולהטיב איתו בענייני רגולציה, דבר שיתרחש מן הסתם גם הפעם. הועד ישבית ויחשיך את המסך וכל חבורת מלחכי הפנכה של הערוץ (נתי טוקר, חן מענית וחברי כנסת מהשמאל) תגיד שאוי ואבוי - הדמוקרטיה הישראלית נמצאת בפני חורבן.

  7. כשעסק כושל מפסיק ובעליו כבר לא מוכנים לממן חבורה יהירה שמתעקשת ומסרבת להשתנות יש כמה אפשרויות: להתחיל בתוכנית קיצוצים אגרסיבית, לשלוח את הערוץ לבית המשפט ולכינוס נכסים או לבלוע את הגלולה המרה ולהמשיך להזרים וחוזר חלילה.

  8. ערוץ 10 כבר הגיע לבית המשפט ועובדה שהיא שהוא לא נסגר. לכן, האופציה הכי טובה לערוץ, אם לא יצליח להוציא לפועל את תוכנית הקיצוצים שלו, הוא לשלוח את הערוץ שוב לבית המשפט. יבוא מי שיבוא, אותו משקיע חדש, שיסכים לקנות את הערוץ ולהפעיל אותו במתכונת כזו או אחרת. לכולם ברור שבמתכונת הקיצונית של חבורת דרוקר ושות' אין שום היתכנות.

  9. אל תטעו: מי שמשך בחוטים עד לפני זמן קצר בערוץ הם לא מנהליו, לא מנהל חברת החדשות גולן יוכפז שהודח ולא המנכ"ל לשעבר יוסי ורשבסקי (יוצא עיתון "הארץ") – אלא דרוקר שהכתיב את הטון וכל פיפס שלו קודם באגרסיביות בערוץ. דרוקר הוא גדול הבחשנים בתקשורת, יש לו כת נאמנים קיצונים, שהפכה אותו, בעבודת אלילים, למנהיג הכת.

  10. בתור מנהיג הכת וכמי שנפשו יוצאת ל"מאות משפחות", שיחשוף בבקשה את שכרו, במיוחד לאחר הספין שהוא מנהל מו"מ עם תאגיד השידור למעבר. גלה לציבור, מר דרוקר, מה קיבלת מורשבסקי ב"תמורה" להישארות בערוץ, מה היקף השכר שקיבלה בעבר אישתך ענת גורן בערוץ וכמה קיבלה חברת ההפקות בבעלות שניכם על הסידרה "קברניטים" מערוץ 10. דרוקר הרי מלהג בלי סוף על שקיפות ודמוקרטיה, אז הדבר הכי דמוקרטי הוא להגיד ל"מאות משפחות" בערוץ כמה הוא קיבל ממנו "למען הדמוקרטיה".

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2318471945119333&set=pcb.2318470645119463&type=3&__tn__=HH-R&eid=ARAIGWF7HpxmwZiifAVRLplDCDwBmc9vvvi-U8nzIozioImUD6-FoakvoTKlW-0wy-VtyyE-Gx1jXXwW • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף