• עו"ד צמרת: פרקליט המדינה מפחיד אותי - שי ניצן וחבריו הולכים לגרום נזק אסטרטגי לישראל - מטרת גורמים בשמאל היא אנרכיה

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • עו"ד צמרת: פרקליט המדינה מפחיד אותי - שי ניצן וחבריו הולכים לגרום נזק אסטרטגי לישראל - מטרת גורמים בשמאל היא אנרכיה

  עו"ד ד"ר חיים משגב:

  פרקליט המדינה מפחיד אותי. זחיחותו, בראיון שהוא קיים עם אילנה דיין, הייתה פשוט מביכה. תשובותיו היו מגומגמות - וחלק מהן היו לגמרי תלושות מן השאלות. אבל לא בזה העניין. רומן זדורוב, לא ביצע, אולי, את מה שייחסה לו הפרקליטות, אבל בסופו של יום זה מקרה פרטי של אדם שנפל, כנראה, קורבן לרשלנותם של חוקרי המשטרה, במקרה הטוב, ולמניפולציות של חוקרים במשטרה במקרה היותר חמור.

  אבל מה שאותי מדאיג היא העובדה שהאנשים האלה, בהנהגתו של שי ניצן, בהרכבים כאלה ואחרים, עלולים לגרום למדינת ישראל נזק כמעט אסטרטגי - ואינני מגזים לחלוטין - אם בגלל תאוותם לראות בחילופי שלטון שלא בדרך הטבע הם יגישו כתב אישום נגד ראש הממשלה ללא בסיס ראוי בחומר הראיות; רק בגלל שחוגים מסוימים בציבור, בעיקר בקרב אנשי תקשורת מסואבים, דורשים זאת מהם.

  המערכת השלטונית כולה עלולה להיכנס למעין כאוס תפקודי - והדברים יזלגו ללא ספק למדינות השכנות; ארגוני הטרור ימצאו כבר את הדרכים להציק לכולנו באורח כואב ביותר. אירן בוודאי לא תשב בחיבוק ידיים בעוד ישראל מתמודדת עם השבר שיטלטל את הציבור וירעיד את אמות הסיפים. האנרכיה שבה רוצים לא מעט גורמים בקרב השמאל הלא-ציוני, המבולבל, הרוצה יותר מכל בהרס הקיים, עלולה בהחלט להתדרדר למחוזות ממש מפחידים.

  לכתבה המלאה:

  http://www.news1.co.il/Archive/003-D-131536-00.html

 • תגובות 

חזרה לראש הדף