• כוכבי תקשורת עם מליוני עוקבים ביקרו בארץ והתאהבו: פתח לנו את העיניים למה הם עסוקים בביטחון - מקום מדהים

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • כוכבי תקשורת עם מליוני עוקבים ביקרו בארץ והתאהבו: פתח לנו את העיניים למה הם עסוקים בביטחון - מקום מדהים

  קרדיט צילום: shutterstock

  משלחת של 9 כתבים בני דור ה-Y, עם מיליוני עוקבים וקוראים, ביקרו בארץ במשך שבוע. אחת סיפרה: "הבנתי מדוע מתעסקים פה הרבה בביטחון - יש איום מוחשי".

  "הביקור הזה נתן לי הבנה טובה יותר של תחושת הדחיפות וההתמקדות בביטחון בישראל עבור האזרחים מכל רחבי הקשת הפוליטית וזה גם היה מפתיע עד כמה יהודים וערבים חיים בדו קיום, בשלום ובשגשוג", אמרה קייט פרידמן סיגל, היוצרת של "אמא יהודייה משוגעת" – חשבון באינסטגרם עם 764 אלף עוקבים שבו מעלה קייט את ההודעות ששולחת לה אמה. סנסציית הרשת הפכה במהרה לספר רב תפוצה.

  היא הוסיפה: "למרות שלא חשתי מאויימת לרגע במהלך הביקור בישראל, שורת התקפות טרור אירעו במהלך ביקורנו הקצר והתגלו מנהרות טרור מלבנון כשם שנתגלו מנהרות מעזה. וזה רק חלק מחיי היום יום עבור הישראלים. אני חושבת שלהתמקד בביטחון בהקשר של ישראל יכול להיות מופרז בלי להבין את ההקשר.

  "לראות את זה ממבט ראשון ובכנות ולשמוע על ההתקפות שאני בקושי רואה שמדווחות בתקשורת האמריקנית, עזרו לי להבין מדוע הביטחון אינו נושא שנוי במחלוקת בין המפלגות בישראל. לגבי האפשרות של דו קיום בשלום בין יהודים וערבים, בכנות, הייתי בהלם מכמה זה אפשרי. ביפו , אכלנו במסעדה בבעלות ערבית, וראינו את השלום והשגשוג של העיר המעורבת. בחיפה, עוד עיר מעורבת, הופתעתי שוב מהדו קיום".


  ברוק רוג'רס, עוזרת עורך עמוד הדעות בניו יורק פוסט, סיפרה כי הביקור נתן לה "מבט פנימי יקר ערך לחיים בישראל" והוסיפה: "לבקר בישראל פתח לי את העיניים לשוני באמונות, באוריינטציה, באתניות ובדעות שמצאתי בין הקהילות. האנשים מלאים בתקווה, כל כך חזקים וכל כך מוכנים לפתוח את בתיהם, הסיפורים שלהם והשולחנות שלהם. המסע נתן לי הקשר ומבט פנימי יקר ערך לתוך החיים והעמדות של האנשים שחיים ועובדים באזור".

  לכתבה המלאה:

  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5427290,00.html?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף