• אלי ציפורי חושד: החלטות שיפוטיות בנוגע לנתניהו מתקבלות מראש והמשחק מכור

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אלי ציפורי חושד: החלטות שיפוטיות בנוגע לנתניהו מתקבלות מראש והמשחק מכור

  אלי ציפורי:

  האם אביעד גליקמן מקבל תדרוכים והדלפות משופטים? לאחרונה הוא צופה במדוייק החלטות שיפוטיות בנוגע לנתניהו עוד לפני פרסומם ברבים: זה אומר לכאורה שההחלטות מתקבלות מראש והמשחק מכור

  ****************************

  אביעד גליקמן צייץ אתמול כי "גורמים משפטיים בכירים מעריכים כי השופטים לא יתנו יד לנסיונות נתניהו לדחות את הדיונים בכמה חודשים ויעמדו על לוז שהם יציגו".

  על-פי נוסח הדברים שגליקמן צייץ, הוא קיבל לכאורה תדרוך מהרשות השופטת, כלומר משופטים, דבר חמור במדינה דמוקרטית, שבו יש חשיבות עליונה לקיום תהליך משפטי הוגן.

  זה לא סוד גדול שגליקמן קיבל הדלפות (פליליות) מהפרקליטות, אבל הדלפות פליליות לכאורה מהרשות השופטת - עד לאן הגענו?

  בשבוע שעבר "חזה" גליקמן במדוייק את החלטת השופטים בעניין בקשת נתניהו לא להגיע לדיון בתחילת משפטו והוא צייץ זאת בדיוק באותו נוסח: "גורמים משפטיים בכירים מעריכים ששופטי בית המשפט המחוזי ידחו את בקשתו של נתניהו לא להגיע לדיון הקראת כתב האישום הקרוב".

  הנוסח הזה, ושימוש בשם הקוד "גורמים משפטיים בכירים" מעלה את החשש-חשד שברשות השופטת יש כאלו שמדליפים לו בצורה פלילית לכאורה החלטות שטרם התקבלו רשמית ובעצם התקבלו מראש – כמו במשחק מכור.

  רק המחשבה הזו שהחלטות שיפוטיות מתקבלות מראש, תוך ריסוק הדמוקרטיה ועקרונות המשפט ההוגן, ותוך הדלפתם ותדרוך מראש לאנשי תקשורת – היא מזעזעת, חמורה והרסנית לדמוקרטיה.

  אני מקווה מאוד שלא כך הם פני הדברים, אבל הדרך שבה החלטות שיפוטיות "נחזות" מראש ובמדוייק - היא נושא לבדיקה ואף לחקירה. ימים יגידו.

  ובאותו נושא: רק ביום חמישי "חזה" גליקמן ששאול אלוביץ' ייכנס לשנים ארוכות לכלא עוד לפני שהתחיל משפטו ולמעשה "הציע" לו להפוך לעד מדינה (תוך בלבול בין תיק בזק ברשות ני"ע לתיק 4000). רק ביום חמישי גליקמן, רביב דרוקר וברוך קרא הילכו אמים בפועל על שלמה פילבר, שלא יהפוך לעד עוין, פן יבולע לו.

  במקרה הזה אין בכלל ספק: זה ניסיון להטיית משפט על-ידי עיתונאים.

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2352914865008374&set=a.1743514622615071&type=3&eid=ARCRMkDUtuC9NWPYeGvLPCOJsMA9rQe062fsc2dXm8PDad2a6M0HiapPHrEUkJiOwFl8odcEdp_SFdch

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף