• יהודי מוחה באמסטרדם מול הפגנות ה-BDS: "כמו חייל שמגן על ישראל"

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - פורום    
 • - תגיות:
 • "אני עומד מול המפגינים האנטי-ישראלים עם דגל ישראל כדי להראות להם שאנחנו לא נוותר ולא ניכנע לשקרים וללחצים שלהם לוותר על הארץ שלנו". מיכאל ג'ייקובס (66), תושב אמסטרדם שבהולנד, יוצא בשנתיים האחרונות חמש פעמים בשבוע כדי למחות מול הפגנות ההסתה של פעילי ה-BDS נגד מדינת ישראל.

   

  את המחאה הפרטית שלו הוא עושה בכיכר דאם ובמקומות מרכזיים אחרים בעיר. בכל פעם המחאה שלו נמשכת שלוש שעות. "אני במשמרת ומרגיש כמו חייל בהגנה על המוסר האנושי שחסר בהולנד ובהגנה על מדינת ישראל", אמר ג'ייקובס.

  סבו וסבתו נספו בשואה, כמו גם רבים מקרובי משפחתו האחרים. ג'ייקובס הרגיש שהוא חייב לעשות מעשה ולהתעמת מול פעילי החרם. המפגינים מולו מניפים דגלי אש"ף ופוסטרים עם מידע שקרי ומסולף על ישראל. "הם מציגים את ישראל בצורה שקרית ומטעה. הם מציגים פוסטרים עם מגן דוד מחוק, פוסטר של דגל ישראל משולב עם צלב קרס של גרמניה הנאצית ופוסטר שבו מגן דוד כחול הוחלף לג'וק כחול. זה נורא. בדיוק השיטה של הנאצים".

  לג'ייקובס יש טענות קשות כלפי משטרת אמסטרדם. "ההרגשה שלי שיש מדיניות שמאלנית בעד מוסלמים נגד ישראל. למשטרת הולנד יש היסטוריה בעייתית מאוד. היא שיתפה פעולה באופן מלא עם הנאצים. היו ערים שבהן השוטרים ההולנדים הוציאו את היהודים מבתיהם - בלי נוכחות של נאצים. יש להם עבר בעייתי מאוד ולא מכירים בזה".

  https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5373286,00.html

 • תגובות 

חזרה לראש הדף