• איך ניתן להרתיע מחבלים

 • מספר המצביעים: 100

 • ישנם 4 פתרונות שנזרקו לחלל האוויר בשנים האחרונות וחלקם אף ניסו לקדם באמצעות חקיקה

  אני רק מספק כאן נקודות מחשבה על כל אופציה, נקודות שהמתנגדים והתומכים בה העלו, אם בחרתם באופציה זה אומר שאתם מודעים לכל המגרעות והיתרונות שלה ועדיין זו הבחירה שלכם. נסו לחשוב מה באמת ירתיע מחבל לחשוב פעמיים לפני שיבצע את הרצח ויגרום לו לא להתחיל בכלל:

  1. עונש מוות למחבל - אם תבחרו באופציה הזו זה אחרי שלקחתם בחשבון את הטרלול המשפטי על שלל העתירות שכל מחבל יעתור, כך שבפועל גזר הדין ינתן במציאות שלנון אולי אחרי 7 שנים של משפטים ועתירות על עתירות ולא באמת תוך שבוע מתפיסתו. בנוסף לשמוע בחדשות היום שמחבל הוצא להורג על אירוע שכולנו שכחנו ממנו שתרחש לפני 7-9 שנים זה באמת ירתיע מחבלים חדשים? באותן 7-9 שנים של משפט על משפט הבחור יחייה כמו מלך על חשבוננו, הוא יקבל סיקורים תקשורתיים עולמיים ובתוך יהודה ושומרון ועזה. עוד משהו שיכול לקרות זה נקמות לאחר ההוצאה להורג. יכולים גם לקראת ההוצאה להורג להגביר ניסיונות חטיפה למיקוח שאם יקרו יוציאו אותנו די טמבלים כשנאלץ להחליף את המחבל באזרחים חטופים. 

  2. גירוש מיו"ש לעזה - גם כאן יש סחבת משפטית כמובן, בנוסף נקבל מחבל חי גיבור בעזה שיצטרף לכוח הלוחם נגדנו כמעט בוודאות, אבל לפחות לא יזכה לראות את ישראל כשהוא חי וגם אנחנו לא אותו.

  3. הרס הבית - מרוב עתירות מה שקורה בסופו של דבר זה שרק החדר של המחבל נהרס או נאטם והבית ממשיך לעמוד כי המחבלים הם בני 22-29 וחיים עם ההורים עדיין ובג"צ לא מאפשר להרוס את הבית של ההורים בגלל שהילד מחבל, הוא חי רק בחדר אחד בבית ולכן רק אותו הורסים או אוטמים - שוב אנחנו יוצאים די טמבלים ואין כאן שום הרתעה. גם העתירות מביאות להרס הבית שנים אחרי הביצוע.

  4. ביטול הכניסה לישראל תמידית לכל המשפחה - בהנחה שזה יעמוד בבג"צ וזה יהיה מייידי זאת מכה כלכלית אנושה לכל המשפחה, אם נעמוד על כך שג לטיפולים רפואיים הם לא יוכלו להיכנס יש כאן איזה שהוא סוג של עונש.

  בטוח יש עוד נקודות שלא העלתי ואתם מוזמנים להמשיך את הדיון עליהם בתגובות
 • מספר המצביעים: 100

  לחץ לקבלת תוצאות ללא הצבעה

 • {{item.title}}{{item.title2}}
 • תודה על ההשתתפות עד כה הצביעו {{totalcount}} אנשים
 • כבר הצבעת לסקר הנוכחי
חזרה לראש הדף